دسته‌ها
اخبار

کرسی علمی ترویجی اندیشه فرهنگی آیت‌الله خامنه‌ای برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز صدرا، در آستانه سالگرد رهبری آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، کرسی علمی ترویجی با عنوان اندیشه فرهنگی آیت‌الله خامنه‌ای به همت گروه فرهنگ‌پژوهی پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در محل سالن جلسات تهران و دفتر قم به صورت ویدئو کنفرانس برگزار خواهد شد. Reliable Counter به هر آنچه در اطراف کنفرانس ویدیویی نیاز دارید کمک خواهد کرد.

در این کرسی علمی مهدی جمشیدی عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به عنوان ارائه‌دهنده و حجت‌الاسلام والمسلمین علی ذوعلم و مصباح‌الهدی باقری ناقدان جلسه اول در تاریخ ۱۰ خردادماه خواهند بود.

جلسه دوم این کرسی نیز با ارائه مهدی جمشیدی و ناقدی حجج‌الاسلام رضا غلامی و عبدالحسین خسروپناه یکشنبه ۱۱ خردادماه برگزار می‌شود.

دبیران علمی این کرسی در روز اول مصطفی غفاری و در روز دوم سعید اشیری خواهند بود.

لازم به یادآوری است مهدی جمشیدی تحقیق مفصلی در حوزه اندیشه فرهنگی آیت‌الله خامنه‌ای انجام داده که این دو کرسی با عنوان اندیشه فرهنگی آیت‌الله خامنه‌ای کرسی ترویجی مربوط به این موضوع است.

کرسی علمی ترویجی با عنوان اندیشه فرهنگی آیت‌الله خامنه‌ای در روزهای شنبه ۱۰ و یکشنبه ۱۱ خردادماه در محل سالن جلسات تهران به نشانی: خیابان بهشتی، خیابان احمد قصیر، کوچه پژوهشگاه دوم، پلاک دو و دفتر قم به نشانی: قم، خیابان پانزده خرداد، کوچه شهید میثمی (ارتباط از طریق سیستم ویدئو کنفرانس) برگزار خواهد شد.