دسته‌ها
اخبار

مهلت ثبت‌نام و ارسال مقاله برای پنجمین کنگره تمدید شد

به گزارش روابط عمومی مرکز صدرا به نقل از دبیرخانه دائمی کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، با توجه به تماس‌های متعدد با دبیرخانه‌ی پنجمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، تاریخ ثبت‌نام و ارسال مقاله تا ۳۱ تیرماه ۱۳۹۸ تمدید شد.

پژوهشگرانی که چکیده مقاله‌ی آنها مورد تایید کمیسیون مربوطه قرار می‌گیرد می‌توانند فایل word مقاله را به ایمیل کنگره ارسال کنند.

با توجه به قوانین کنگره، کمیسیون‌های تخصصی فقط مقالاتی را داوری خواهند کرد که فایل word چکیده یا اصل مقاله در سایت کنگره ثبت و کد به آن اختصاص داده شده باشد. لزومی به رعایت ترتیب ارسال چکیده و اصل مقاله نیست و پژوهشگران می‌توانند پس از ثبت‌نام اصل مقاله‌ی خود را ارسال کنند.

پنجمین کنگره‌ی بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، آبان ماه ۱۳۹۸ در تهران و قم با کمیسیون‌های «فلسفه و روش‌شناسی علوم انسانی اسلامی»، «مدیریت تحول علوم انسانی»، «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت»، «اقتصاد اسلامی»، «تعلیم و تربیت اسلامی»، «جامعه‌شناسی اسلامی»، «ارتباطات و رسانه اسلامی»، «روانشناسی اسلامی»، «علوم سیاسی اسلامی»، «فقه و حقوق اسلامی»، «مدیریت اسلامی» و «هنر و معماری اسلامی» برگزار خواهد شد.