دسته‌ها
اخبار

دومین هم اندیشی ملی چشم انداز جمعیتی ایران برگزار میشود

06t

همزمان با برگزاری دومین هم اندیشی چشم انداز جمعیتی ایران انجام مي پذيرد؛

اعطاء نخستین جایزه ملی جمعيت با عنوان “ايران جوان بمان”

 به مناسبت سالگرد ابلاغ سیاست های کلی جمعیت از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، دومین هم اندیشی چشم انداز جمعیتی ایران، با حضور شماری از نخبگان و صاحب نظران برجسته کشور چهارشنبه 30 ارديبهشت ماه برگزار می شود.

 به گزارش به گزارش روابط عمومی مرکز صدرا، حجت الاسلام والمسلمین رضا غلامی پيرامون هم انديشي چشم انداز جمعيتي گفت: به مناسبت سالگرد ابلاغ سیاست های کلی جمعیت از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، دومین هم اندیشی چشم انداز جمعیتی ایران با حضور شماری از نخبگان، متخصصان و صاحب نظران برجسته کشور ، چهارشنبه 30 ارديبهشت ماه برگزار می شود.

عضو ارشد شوراي سياست گذاري اين هم انديشي با بيان اينكه پیشنهادات فراوانی از نگاه راهبردي و راهبري اين موضوع بعد از برگزاري نشست اول به دبير خانه ارسال شد، افزود شورای سیاست گذاری هم اندیشی ملی چشم انداز جمعیتی ایران، به این جمع بندي رسید تا جایزه ویژه ای را تحت عنوان “ایران جوان بمان” به فعالان اين عرصه اعطاء کند. از اين سو، نخستین جایزه در پایان دومین هم اندیشی به فعالان عرصه جمعیت اهدا خواهد شد.

حجت الاسلام غلامي در ادامه سخنان خود گفت: هم اندیشی دوم عمدتا حول مباحث پزشکی در زمینه جمعیت می باشدو قرار است ضمن ارزیابی عملکرد نظام سلامت، راهکارهایی برای نقش آفرینی موثر جامعه بهداشت و درمان کشور نيز ارائه شود.\

roo-206t